Motocyklisto nie zapomnij o ubezpieczeniach

W obecnym świecie motoryzacji, każdemu z nas są przydatne takie dyscypliny jak mechanika. Niejednokrotnie w naszych samochodach dochodzi do rozmaitego rodzaju usterek. More »

akcesoria motocyklowe przyjdź i skorzystaj z promocji.

Sklep motoryzacyjny to biznes wymagający solidnego zaangażowania. Wynajmowane motory często wracają do wypożyczalni w stanowczo gorszym stanie, niż z niego odjechały. More »

co ma wpływ na motoryzację

Trzy tygodnie temu wydany protokół wyjaśniający sytuację motoryzacyjną polskiego kraju. Ponad 400 stronnicowa księga dotarła praktycznie do dowolnej firmy zajmującej się jakąkolwiek dziedziną motoryzacji na obszarze Polski. More »

Co wlać do samochodu

Świat motoryzacji jest ogromny. Przeciętnie na dowolnego człowieka na Ziemi przypada dwa i pół samochodu. Ciekawa sytuacja może się wydawać, dlatego że nie każdy z nas posiada wóz a co dopiero więcej. More »

Ciepło za oknami szykuj Akcesoria motoryzacyjne

Przemysł zmotoryzowany jest sferą która ma umiejscowienie w życiu praktycznie każdego z nas. Każdy z nas nieraz korzysta z różnorodnego sposobu środków przewozu, pociągów, bądź też z osobistego samochodu. More »

 

Wypożyczalnia samochodów – jakie modele są najlepsze

Kilka miesięcy temu moje auta uległo kolizji nie z mojej winy. Wtedy właśnie z racji na  aktywny tryb życia zaczęłam zastanawiać się nad wypożyczeniem samochodu. W Internecie znalazłam bardzo ciekawą ofertę wynajmu samochodu za OC sprawcy w firmie Giewont. Oferta niezwykle mnie zainteresowała. Stosunkowo niskie koszty wynajem samochodów, który mnie interesował spowodowały moją wizytę w oddziale firmy,  który znajdował się w moim mieście Warszawie. Ucieszyłam się, że nie muszę szukać daleko.

Pracownik firmy był bardzo kompetentny i miły. Wiedział o czym mówi. Warunki wynajęcia samochodu w tej firmie były bardzo atrakcyjnie więc nie zastanawiałam się długo. Pracownik doradził mi abym wynajęła pięknego Forda Mondeo, z którego to jestem bardzo zadowolona. Myślałam że formalności  związane z wynajęciem samochodu jak to w Polsce będą trwały w nieskończoność, ale ku mojemu zaskoczeniu nie trwały one długo. Wręcz przeciwnie wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Chwile po mojej wizycie otrzymałam samochód. Auto jest zadbane, luksusowe,  komfortowe i nowoczesne. Dostałam za darmo opony zimowe dzięki czemu nie musiałam dokonywać dość drogiej inwestycji. W samochodzie znajduje się GPS, który ułatwia mi podróżowanie po Polsce. Jestem bardzo zadowolona z jakości świadczonych usług przez tą firmę. Jak dla mnie jest to najlepsza wypożyczalnia samochodów Warszawa w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *